fbpx

Všeobecné dotazy

 
Kde sídlíte?
Bowlingové centrum je umístěno 70 metrů od stanice metra Anděl v ulici Na Bělidle 25/407 směrem k Vltavě.

Jak máte otevřeno o statním svátku?
O statním svátku máme otevřeno od 11.00 do 23.00 a ceny se řídí sobotním ceníkem.

Přijímate karty Multisport?
Ano, jedna karta MultiSport hradí 25% bowlingové dráhy po dobu 60 minut. Pokud je ve skupině menší počet karet než čtyři, zbytek částky doplácejí osoby bez karty MultiSport na recepci bowlingu. Kartu MultiSport je nutno nahlásit před zahájením hry, prokázat se, že je jejím držitelem (ověření přes občanský průkaz nebo řidičský průkaz) a kartu mít fyzicky u sebe (nelze akceptovat fotografie z mobilu)

Kde zaparkovat? Nejlepší je autem nejezdit a dát si naší výbornou plzeň :), ale jinak v týdnu lze využít  zdarma parkoviště přímo v OC Nový Smíchov, kde můžete využít parkování na 3 hodiny zdarma v týdnu a 5 hodin o víkendu. Další možnost je využít placené parkování přímo v ulici Na Bělidle a v okolí (30 Kč/hodina - jedná se o fialovou zónu) O víkendu lze parkovat na celém Andělu / Praze 5  zdarma.

Kolik muže hrát hráčů na dráze?
Maximum je 8 hráčů, ale ideální je maximálně 6 hráčů, aby měla hra svižný spád.

Nevím na jak dlouho si mám rezervovat dráhu. 
Jednoduché počty – pokud bude hrát 8 hráčů, tak nedohrajete ani jednu celou hru - pokud bude hrát 7 hráčů, odehrajete maximálně jednu hru za hodinu. Při svižné hře 4 hráčů odehrajete dvě kompletní hry za hodinu.

Nabízíte něco k jídlu?
Ano, nabízíme pizzu, panini, triagles a řadu další pochutin. Jsem schopni Vám vytvořit rautové občerstvení na míru.

Co nabízíte pro firmy? Pro firmy nabízíme kompletní sortiment na klíč. Vytvoříme Vám oslavu, prezentaci nebo jen prostor pro Váš teambulding.
Můžete využít na fakturu 6 bowlingových drah, šipky, kulečník, fotbálek a laserovou střelnici.Výhoda u tohoto řešení je, že neplatíte kredit do těchto zařízení, vše je nastaveno na čas.

Máte studentské nebo seniorské slevy?
Ano,  akceptujeme EYCA kartu a pro seniory,  kteří dovršili 60+ věku. Ceník pro tuto skupinu naleznete zde pod standardním ceníkem. 

Máte privátní salonek?
Ano máme – salonek má kapacitu do 30-ti osob. K dispozici je projektor ( součástí je laser střelnice ) a šipky. Cena pronájmu se řídí dle času a domluvy.

Smí se u vás kouřit IQOS?
Kouření IQQS cigaret nebo elektronických cigaret je u nás (vnitřím prostoru) zakázané, ale naše kuřácká zahrádka je Vám k dispozici 10 metrů od drah.

Půjčujete bowlingové boty?
Ano, bowlingové boty zapůjčujeme zcela zdarma. Disponujeme velikosti bot od 27 EU do 50 EU.

Mohu si přinést na bowling vlastní sportovní obuv se světlou podrážkou?
Bohužel, na dráhy je povolen vstup pouze v speciální bowlingové obuvi. Vaše podrážky by pogumovala / poškodila povrch rozběhu, a poté by mohla způsobit pád hráče, který dokluzuje při odhodu bowlingové koule.

Jak je u vás zaručena hygiena obuvi?
Obuv se po každém použití desinfikuje profesionálním přípravkem do obuvi firmy Chemek.
Na recepci bowlingu máme i jednorázové ponožky, také zdarma.

Do kdy mohu zrušit rezervaci? Pokud se jedná o storno soukromé rezervace jedné dráhy, prosíme stornovat  24 hodin před začátkem rezervace, buď přes rezervační protokol, telefonicky nebo e-mailem. Firemní večírky - storno poplatky – 7 dní 0 Kč / 5 dní 25 % / 3 dny 50  % / 2 dny 75 % / méně než 48 hodin před začátkem rezervace 100 % ceny rezervace bowlingu.    

Jaké máte dráhy?

Disponujeme profesionálními drahami amerického výrobce QubicaAMF. Dráhy odpovídají standartu bowlingové asociace ČBA.