fbpx

Laserová střelnice
LASER SNIPER

  LaserSniper je elektronický 2D střelecký simulátor. Zprostředkuje vám zážitek ze střelby v bezpečném a pohodlném prostředí našeho salonku. Střelci střílí realistickými zbraněmi na terče, kachny, plechovky, kovboje atd. promítající se na velkou projekční plochu. Použitím moderní elektroniky, laserové a počítačové technologie je dosaženo reálného požitku ze střelby, ale nejedná se o virtuální realitu. Laserová střelnice je velmi oblíbená zábava na firemní večírky, zábavy a oslavy. Stejně tak je i střelnice oblíbena mezi dětmi.
Skvělý hodinový zážitek je určen až pro 1–8 osob za 249 Kč/hod.Rezervuj

Wild Game Hunt
Klasická a velmi oblíbená hra - simulace honu. Střelec má za úkol zasáhnout pohybující se terč tak, aniž by zastřelil ostatní lovce. Menší zvěř je více bodově ohodnocena než větší. Samozřejmostí je nutnost dobíjení zbraně po vystřelení určitého počtu nábojů.Duck Hunting
Virtuální hon na divoké kachny. Střelec má za úkol zasáhnout letící kachnu. Hru lze stížit pomocí nastavení rychlosti letu kachny.Clay Shooting
Klasická střelba na hliněné holuby se třemi úrovněmi obtížnosti, nastavením střelby na jeden nebo dva cíle a možností nastavení velikosti rozptylu broků. Čím rychleji zasáhnete cíl, tím více bodů získáte.

Saloon Shootout
Toto je tradiční kovbojská střelecká hra. Střelec musí zasáhnout pohybující se kovboje, ale ne dámy. A nezapomeňte si nabít Váš šestiraňák až vystřílíte všechny náboje.

Aquarius
Tato hra je úžasná, a to zejména pro děti. Ryby si plavou a když v tom najednou přijde krab... Na strašlivé kraby hned střílejte. Čím rychlejší budete, tím více bodů budete mít. Pokud krabi nejsou můžete jen strašit ryby ...

Target Range
Zlepšete své střelecké dovednosti v klasické tunelové střelnici. Střelec vystřelí 5 výstřelů na střed každého ze dvou terčů. Body za zásahy jsou násobeny vzdáleností, ze které se střílí. Čím dále terč je, tím více bodů můžete získat.

LaserDarts
Originální hra - šipky, kterou mohou hrát až dva hráči. Pravidla hry jsou stejné jako v šipkách (501, 301 a 101). Hru lze ztížit tím, že se terč může pohybovat a rotovat.

LaserTennis
Hra určená pro dva střelce ve stylu tenisu. Když se míč objeví ve spoluhráčové zóně, musí jej zasáhnout a tím pošle míč zpět. Během hry se zvyšuje rychlost míčku tak, aby byla hra zábavnější.

Quickshot
Na přesnosti záleží. Objeví několik terčů určených k zásahu. Miřte opatrně, ale zároveň rychle, jinak jsou terče nahrazeny novými.

Fast-Follow
Tato hra je především o vašem rozhodnutí a rychlosti. Budete střílet na cíl, nebo ne ? Pokud zasáhnete cíl, získáte body. Pokud se rozhodnete počkat obdržíte trestné body. Tak, kde je háček? Ach jo. Střílet a minout cíl to je konec hry ...


Target Practice

Nejklasičtější ze střeleckých trenažérových her. Terče se objeví jen na okamžik a vaším úkolem je zasáhnout všechny. Čím blíže ke středu, tím více bodů. Podívejte se na vysoké skóre spoluhráče dříve, než začnete, ať víte, co máte překonat.

Hit-The-Can
Musíte se snažit porazit Newtona a udržet plechovky ve vzduchu. Zní to jednodušeji, než ve skutečnosti je. Prostě střílečka jako na Divoké západě.