fbpx


FiremNÍ Školení, KONFERENCE, akce a večírkyPro Vaši akci jsme schopni zajistit následující:

• kompletní organizaci cateringových služeb ( rauty, drobné občerstvení)
• zajištění technického zázemí, projekci a ozvučení  – (projektor, bezdrátový mikrofon, flip chart, internetové připojení 150Mbit, Chromecast pro přenos obrazu do TV/ projektoru, tiskárna  – vše ZDARMA)
• realizaci společenského a sportovního programu (DJ, organizace bowlingového turnaje)
pronájem šipek, laserové střelnice, fotbálku a biliardu na čas. ( Není nutné používat kredit ).
 
Rádi Vám zorganizujeme firemní turnaj v bowlingu včetně zajištění pohárů pro vítěze. Rautové menu se pohybují od 295,- na osobu. V rámci firemních akcí je možné si domluvit prodloužení otevírací doby. U firemních akcí formou uzavřené společnosti je v ceně pronájmu prostor na bowlingu -) bowlingová obuv, pronájem audio a videotechniky. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou! Zašleme obratem naši nabídku.  Volné termíny naleznete v našem on-line rezervačním systému a kontakty na nás najdete zde.

Diplomy a doplňkové služby dle domluvy.  

Podrobné informace:
Pro pořádání firemních akcí je možné rezervovat prostory sezení v barové části včetně 6-ti bowlingových drah s kapacitou míst k sezení v počtu přibližně 90 hostů. Veškeré základní gastronomické informace ohledně stálého jídelního lístku, případně cen nápojů se můžete dozvědět na info@bowlingsmichov.cz nebo na telefonu +420 776 639 399.

Pokud máte dotaz – pročtěte si prvně naší stránku všeobecné dotazy.

Bowling Smíchov